Eva Čejková

Úspěšná podnikatelka a matka
  • Máma podnikatelka
  • Televizní moderátorka
  • Zakladatelka PR agentury ConPro
  • Zakladatelka portálu Ženy s.r.o.
  • Zakladatelka startupu Testuj.to
  • Patronka Nadačního fondu Slunce pro všechny

Rozjeď svůj vlastní startup na StartupBox.cz

Jak to všechno začalo

Podnikat začala Eva Čejková už ve 25 letech, kdy založila agenturu ConPro. Podnikání nabralo velmi rychlé otáčky a její firma měla najednou několik desítek zaměstnanců a obrat 30 milionů korun.

Mezi její klienty patřili velké světové značky, agentura prosperovala, a proto přišla nabídka agenturu prodat.
A to za celých 15 milionů korun. Tu však Eva Čejková nepřijala a dnes to vidí jako osudovou chybu. Z té se ale oklepala a šla dál.
2005
Založila společnost ConPro, s.r.o., která nabízí služby v oblasti PR, marketingu a konferenčního servisu.
2013
V době, kdy byla na mateřské dovolené založila firmu a komunitu Ženy s.r.o. Jde o internetový magazín pro podnikavé ženy, který má za cíl inspirovat a spojovat.
2018
Součástí Ženy s.r.o. byla také možnost testování produktů, což bylo díky velké mase uživatelek pro firmy atraktivní. Tuto aktivitu Eva následně osamostatnila a založila startup Testuj.to. Ten se stal vůbec prvním startupem, do něhož investovala Heureka Group.

Chceš taky začít? Vypracuj svůj projekt s naším online mentorem krok po kroku.

Komunita Ženy s.r.o.

V roce 2013, kdy byla na mateřské dovolené, založila firmu a komunitu Ženy s.r.o. Jde o internetový magazín pro podnikavé ženy, který má za cíl inspirovat a spojovat.

Součástí byla také možnost testování produktů, což bylo díky velké mase uživatelek pro firmy atraktivní.

Tuto aktivitu Eva následně osamostatnila a založila startup Testuj.to. Ten se stal vůbec prvním startupem, do něhož investovala Heureka Group.

Zdraví a psychická pohoda na prvním místě

I přesto, že v pracovním životě se Evě daří, osobní život se v poslední době neobešel bez karambolů. A to jak v partnerském životě, tak i v rámci zdraví.

Rozhodla se omezit své pracovní aktivity a skončit v České televizi, kde uváděla svůj pořad Všechno, co mám ráda. Podala také žádost o rozvod a podstoupila operaci kýly.

Moderování se nakonec úplně nevzdala. Momentálně moderuje pořad Na houpačce na TV Prima.

ю