Eva Čejková

Úspěšná podnikatelka a matka
  • Máma podnikatelka
  • Televizní moderátorka
  • Zakladatelka PR agentury ConPro
  • Zakladatelka portálu Ženy s.r.o.
  • Zakladatelka startupu Testuj.to
  • Patronka Nadačního fondu Slunce pro všechny

Jak to všechno začalo

Podnikat začala Eva Čejková už ve 25 letech, kdy založila agenturu ConPro. Podnikání nabralo velmi rychlé otáčky a její firma měla najednou několik desítek zaměstnanců a obrat 30 milionů korun.

Mezi její klienty patřili velké světové značky, agentura prosperovala, a proto přišla nabídka agenturu prodat.
A to za celých 15 milionů korun. Tu však Eva Čejková nepřijala a dnes to vidí jako osudovou chybu. Z té se ale oklepala a šla dál.
2005
Založila společnost ConPro, s.r.o., která nabízí služby v oblasti PR, marketingu a konferenčního servisu.
2013
V době, kdy byla na mateřské dovolené založila firmu a komunitu Ženy s.r.o. Jde o internetový magazín pro podnikavé ženy, který má za cíl inspirovat a spojovat.
2018
Součástí Ženy s.r.o. byla také možnost testování produktů, což bylo díky velké mase uživatelek pro firmy atraktivní. Tuto aktivitu Eva následně osamostatnila a založila startup Testuj.to. Ten se stal vůbec prvním startupem, do něhož investovala Heureka Group.

Komunita Ženy s.r.o.

V roce 2013, kdy byla na mateřské dovolené, založila firmu a komunitu Ženy s.r.o. Jde o internetový magazín pro podnikavé ženy, který má za cíl inspirovat a spojovat.

Součástí byla také možnost testování produktů, což bylo díky velké mase uživatelek pro firmy atraktivní.

Tuto aktivitu Eva následně osamostatnila a založila startup Testuj.to. Ten se stal vůbec prvním startupem, do něhož investovala Heureka Group.

Zdraví a psychická pohoda na prvním místě

I přesto, že v pracovním životě se Evě daří, osobní život se v poslední době neobešel bez karambolů. A to jak v partnerském životě, tak i v rámci zdraví.

Rozhodla se omezit své pracovní aktivity a skončit v České televizi, kde uváděla svůj pořad Všechno, co mám ráda. Podala také žádost o rozvod a podstoupila operaci kýly.

Moderování se nakonec úplně nevzdala. Momentálně moderuje pořad Na houpačce na TV Prima.

ю