O StartupBox

Proč vznikl StartupBox

Startupům a inovacím jsme zasvětili své životy. Založili jsme vlastní agentury pro startupy, vedli inovační týmy, pracovali pro investory i korporáty. Sami startupy budujeme a jiným startupům pomáháme na svět.

StartupBox je způsob, jak můžeme nabyté zkušenosti, vyzkoušené postupy a získané kontakty šířit bez omezení dál k těm, kteří se rozhodli podnikat. Dáváme tak možnost všem poučit se z chyb ostatních i nás samotných, stavět na tom, co dokázali jiní a jít dál vlastní cestou k vlastnímu úspěchu.

StartupBox digitálním mentorem založením startupu krok za krokem a naší odpovědí na nejčastější otázky těch, které ve své práci dennodenně potkáváme. Těch, kteří potřebují ukázat směr a zbytek už dokážou svou vůlí urvat sami.

🚀 Novinky 2023 🚀

StartupBox získal grant v rámci výzvy Google.org Impact Challenge: Tech for Social Good!

Ten nám umožní podporovat začínající podnikatele prostřednictvím AI!

TISKOVÁ ZPRÁVA STARTUPBOX IMPACT CHALLENGE ke stažení

Realizační tým

Kateřina
Pavlů
Ikona Linkedin
Ikona Linkedin
Petra
Lasovská
Ikona Linkedin
Pavel
Bartoš
Ikona Linkedin
Petr
Mandík
Dalibor
Pulkert
Ikona Linkedin
Dariia
Holotova
Ikona Linkedin
Nikola
Rubešová
Ikona Linkedin
Pavlína
Syručková
Ikona Linkedin
Petr
Malák
Ikona Linkedin

Chceš se k nám přidat? Pokud budeme mít otevřené pozice, najdeš je v sekci Přidej se k nám.

NOVINKA - StartupBox Digital Class

Kontakty a fakturační údaje

Startupbox z.s. (Lean Startup CZ z.s.)
Jaurisova 515/4
140 00 Praha 4 - Michle

IČO: 02173956
Nejsme plátce DPH.

Mapa a adresa

Jsme vždy otevřeni spolupráci

Zveřejňujeme plný zdrojový kód aplikace StartupBox pro Frontend i Backend pod licencí Apache 2.0. Pokud byste s námi chtěli spolupracovat a aplikaci rozvíjet dalším směrem, neváhejte se ozvat na hello@startupbox.cz

Podpora v rámci Prague Smart Accelerator

Startupbox, z.s. získal v roce 2022 podporu pro projekt Partnerství pro startupový ekosystém Startupbox ve formě dotace hlavního města Prahy a prostředků ESIF (ERDF) - OP VVV, v rámci programu "Prague Smart Accelerator“ reg.č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/18_055/0016956 na přípravu grantové žádosti do mezinárodního grantového programu. Cílem projektu bylo podání žádosti do grantového programu Erasmus+ Vzdělávání dospělých KA220 Kooperativní partnerství. Výsledkem projektu byla úspěšně podaná a formálně přijatá žádost do výše zmíněného grantového programu.

Podpora v rámci Erasmus+ Klíčová akce 2: Partnerství pro spolupráci

Startupbox, z.s. získal spolu s partnerem Civitta Slovakia, a. s. v roce 2022 podporu pro projekt Docutainment: Boříme mýty o podnikání (nově StartupBox Digital Class), v rámci programu Erasmus+ Klíčová akce 2: Partnerství pro spolupráci - číslo dohody 2021-2-CZ01-KA210-ADU-000050542 s cílem vytvořit digitální podnikatelský kurz, primárně založený na video obsahu s úspěšnými podnikateli z Česka a Slovenska, který má vzdělat jednotlivce zajímající se o podnikání a zvýšit jejich podnikatelskou kvalifikaci. Výsledkem projektu bylo nejprve vytvoření metodiky tohoto kurzu a následně celková produkce výše zmíněného kurzu. Kurz v jeho pilotní verzi započalo více jak 675 uživatelů.