Podmínky užití aplikace StartupBox

Jak se říká, pořádek dělá přátelé. A tak i my bychom si s vámi rovnou chtěli nastavit očekávání, co vám můžeme, ale i nemůžeme nabídnout. Za co ručíme a co už ne. Tak pojďme na to. Pokud vás zajímá náš přístup ke zpracování osobních údajů, pokračujte sem.

Kdo jsme

Jsme Lean Startup z.s., IČ 02173956, se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, v obchodním rejstříku zapsán u Městského soudu v Praze, složka L 26210. Kontaktovat nás můžete na e-mailu hello@startupbox.cz.

Co aplikace StartupBox je 🎉

Jsme digitální průvodce ekosystémem. Snažíme se být nápomocní a provázet uživatele od nápadu, přes jeho ověření na trhu až po uvedení na světlo světa. Jsme online mentor, který dává konkrétní tipy a triky, jak se pohnout z místa.

Co aplikace StartupBox není

Nejsme univerzální návod na úspěch. Nesnědli jsme všechnu moudrost světa a přišli vám jí natlačit. Stejně tak neručíme za to, že když se do svého nápadu pustíte, že uspějete. Byť vám to moc přejeme a držíme palce. Dále neneseme zodpovědnost za investované peníze, čas a energii. Neručíme za vzniklé škody nebo ušlý zisk. My vám můžeme ukázat dveře, vejít a odmakat si to musíte sami. Finální rozhodnutí je vždy na vás. 🙏

Kdyby vás zajímalo cokoliv více do detailu, neváhejte se ozvat, jsme vám k dispozici. Držíme palce při vašich projektech.
Tak ať se práší za kočárem! 👍

Váš tým StartupBox 🙌