"Pitch me if you can!"

Chcete nové zákazníky, investory, partnery nebo jen feedback na vaší prezentaci před relevantním publikem? Nebo si jen zkusit vystoupit z komfortní zóny a odprezentovat váš projekt, službu či nápad? Ať jste startup, korporát nebo agentura, určitě máte co nabídnout. Zkuste si to!

✅ Navíc dostanete vstupenku na všechny 3 dny konference zdarma!

StartupBox společně s ČSOB Start it @UNI pro vás připravil jedinečnou příležitost, která je součástí doprovodného programu International E-Commerce Summit a E15 Technology Festivalu, který se uskuteční 28.02. - 02.03.2023.

"Pitch my if you can” na stage, budete mít video, které můžete používat pro vaše zákazníky, investory a marketing. V průběhu 3 dní bude moci zkusit prezentaci opravdu každý.

Budete mít prezentaci připravenou už dopředu? Tím lépe! Nebo do toho prostě můžete jít “od boku” a vystoupit na pódiu před publikem. Na místě bude MENTOR, který vám případně pomůže vyladit detaily prezentace, abyste z toho dostali co nejvíce.

Registrujte se přímo tady (což doporučujeme), a nebo pak na místě události. Volných míst není nekonečně, tak neváhejte a pojďte s kůží na trh!

UPOZORŇUJEME, že registrace na vstupenky zdarma je možná jen do 24. 02. do 17:00.
REGISTROVAT SE NA PITCH ME IF YOU CAN ↗
Partnerem "Pitch me if you can" je Start it @ČSOB.