Digital Class
27.9.2023
5 minut

StartupBox Digital Class | Kde najdu tým a jak ho udržím

Pokud jste se vydali na podnikatelskou cestu, nejspíš víte, že jeden z klíčových faktorů úspěchu je mít kolem sebe skvělý tým. Ale jak získat zaměstnance, kteří vám pomohou realizovat vaše podnikatelské sny, a jak je udržet? To jsou otázky, na které se zaměřuje druhá kapitola kurzu Startupbox Digital Class s názvem "Kde najdu tým a jak ho udržím."

I když jste nikdy předtím nepracovali s náborovým procesem, nemusíte se bát. V tomto díle se dozvíte, jak správně vybírat zaměstnance a co udělat pro to, aby s vámi zůstali i dlouhodobě. Dozvíte se i o častých chybách, kterých se můžete v rané fázi náboru dopustit.

HR manažerka Petra Nulíčková z Pale Fire Capital vám poskytne tipy, kde hledat potenciální kandidáty, jak s nimi efektivně komunikovat a jak sestavit výběrové řízení tak, abyste si mohli jasně ověřit kompetence uchazečů.

Tápete, jak vytvořit inzerát a správně popsat potřebné kompetence? Kromě samotné pracovní náplně a zkušeností je klíčové popsat i "soft skills" a osobnostní vlastnosti, které hledáte u potenciálního týmového člena. V této části se dozvíte, jak popsat požadavky ve vašem inzerátu, abyste přilákali správného partnera pro váš tým.

V druhé kapitole Startupbox Digital Class se setkáte s odborníky a podnikateli, kteří mají bohaté zkušenosti v oblasti lidských zdrojů a náboru. Mezi řečníky jsou Jakub Nešetřil z Česko.Digital, Dalibor Jakuš z Profesia, Petra Nulíčková z Pale Fire Capital a Matej Ftáčnik z Vacuumlabs.

Dostanete odpovědi na otázky, jako je získávání prvních zaměstnanců, odměňování týmu a také to, jak najít spoluzakladatele pro váš podnikatelský projekt.

Získat a udržet tým je jedním z klíčových úkolů pro každého podnikatele. Tato kapitola vám pomůže pochopit, jak se pustit do náboru a jakým způsobem vytvořit tým, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů. Připravte se na inspiraci, užitečné rady a návody od těch, kteří tímto procesem již prošli. Buďte s námi a získejte klíčové znalosti pro úspěšné budování týmu ve svém podnikání.

Projekt StartupBox Digital Class vznikl ve spolupráci s partnerem Civitta Slovakia, a. s. a za finanční podpory Evropské Unie.

Nevíš, jak postupovat? Náš online MENTOR ti pomůže krok po kroku byznys nastartovat!