Digital Class
26.3.2024
3 minuty

StartupBox Digital Class | Jak se z toho nezbláznit

Podnikání je jako jízda plná vzestupů a pádů, ale s vhodnými strategiemi time managementu a prioritizace můžete udržet svoji loď na kurzu. V jedenácté kapitole online kurzu StartupBox Digital Class jsme se zaměřili na metody, jak efektivně řídit čas a zachovat si duševní stabilitu v hektickém světě podnikání.

Metody Time Managementu a prioritizace: Time Management neboli řízení času je dovednost správného plánování, organizace a využití času k dosažení cílů a úkolů. Jedná se o schopnost efektivně alokovat čas na důležité úkoly, prioritizovat je a minimalizovat ztrátu času na neproduktivní aktivity. A právě tomu se v této kapitole věnuje Aneta Martínek, spoluzakladatelka HolkyzMarketingu. 

Ta s námi sdílela sdílela nejen osvědčené techniky, jak udržet svou pozornost na správných úkolech, ale i jak pracovat hloubkově a jak efektivně delegovat úkoly. Naučte se plánovat si osobní i pracovní život tak, aby se z toho stalo doslova organizační porno!

Skloubení podnikání s rodinným životem: Podnikání může být náročné nejen na čas, ale i na vaše mentální zdraví a stabilitu vašich vztahů. Dalibor Pulkert (Outboxers) a další podnikatelé představili své osvědčené tipy, jak zvládat stres podnikání a současně budovat a udržovat rodinné vztahy. 

Postupné budování: Viliam Džama, CEO Podniky Džama, nám ukázal, jak efektivně řešit pocit přepracovanosti a vyhoření, což jsou vážné problémy, které mohou postihnout jedince v různých profesích a životních situacích. Existuje mnoho faktorů, které mohou přispět k přepracování a vyhoření, a to jak z osobního, tak i pracovního prostředí. Postupný přístup a vhodné strategie mohou být klíčem k udržení dlouhodobého úspěchu.

Připojte se k online kurzu StartupBox Digital Class a získáte nezbytné znalosti a dovednosti k tomu, abyste byli na výši úkolu a udrželi si duševní pohodu ve světě podnikání. 

Nevíš, jak postupovat? Náš online MENTOR ti pomůže krok po kroku byznys nastartovat!