Digital Class
13.7.2023
4 minuty

Připrav se na podnikání: Objev, co nabízí StartupBox Digital Class

Vstoupit do světa podnikání může být vzrušující a někdy se z toho stane velká výzva. Pro začínající podnikatele je důležité získat komplexní povědomí o různých aspektech podnikání a připravit se na zkoušky, které je čekají na cestě ke svému úspěchu. Právě v tom může pomoci StartupBox Digital Class. Kurz, který nabízí komplexní přehled a cenné informace. Připoj se k nám a objev, jakým způsobem ti může pomoci na tvojí podnikatelské cestě.

StartupBox Digital Class byl sestaven s tím, že příprava a znalosti jsou klíčovými faktory pro úspěch podnikatele. Pokrývá různé oblasti, které jsou důležité pro podnikání, a nabízí základní povědomí, které potřebuješ k tomu, aby ses vyrovnal/a s výzvami podnikání.

V kurzu se setkáš s odborníky a úspěšnými podnikateli nejen z Čech ale i ze Slovenska, kteří se podělí o své zkušenosti a příběhy o začátcích jejich podnikání. Budeš mít možnost získat neocenitelné rady a naučit se, jak se vyhnout častým chybám a překážkám, se kterými se začínající podnikatelé často setkávají.

Zjistíš, jak pracovat s chybami a jak se z nich poučit. Andrej Dula ze společnosti Rezztek, ti poví, jak na prezentaci svého projektu, co je Elevator Pitch a Pitch Deck a z jakého důvodu sebeprezentaci nepodcenit. Kromě toho se v kurzu dozvíš, jak získat a udržet tým, kde hledat zaměstnance a jak je správně oslovit. Petra Nulíčková, HR manažerka společnosti Pale Fire Capital, ti  poskytne tipy a rady ohledně náboru zaměstnanců. Dozvíš se také, jak správně nacenit svůj produkt nebo službu od Václava Lorence, CEO společností Byzkids a projektu Pricing Idiot. 

Další témata zahrnují ověření zájmu potenciálních zákazníků, marketingovou strategii, právní rizika, finanční aspekty podnikání, time management a mnoho dalšího.

StartupBox Digital Class ti poskytne ucelený pohled na podnikání a připraví tě na výzvy, které tě čekají. Je navržen tak, aby ti poskytl rychlý přehled o různých aspektech podnikání a poskytl ti základní znalosti, které budeš potřebovat pro úspěch vašeho podniku.

Nebuď unaven/a tím, že budeš hledat informace z různých zdrojů. Připoj se k nám v rámci StartupBox Digital Class a získejte komplexní povědomí o podnikání na jednom místě. Využij této jedinečné příležitosti k rozšíření svých znalostí a připrav se na svou podnikatelskou cestu. 

Přihlaste se nyní na našem webu a připojte se k našemu kurzu StartupBox Digital Class. Začněte svou podnikatelskou cestu správně a připravte se na úspěch! 

Projekt Digital Class vznikl ve spolupráci s partnerem Civitta Slovakia, a. s. a za finanční podpory Evropské Unie. 

Nevíš, jak postupovat? Náš online MENTOR ti pomůže krok po kroku byznys nastartovat!